Celozlaté patentové náušnice s gravírem LLV06-GER370
Detailní popis produktu
Nadčasový pár náušnic ze žlutého 14kt zlata Vás nadchne kombinací působivého designu s vysokým leskem a gravíru, který na povrchu náušnic vytváří čtvercový vzor. Takovéto zlaté náušnice, vždy elegantní, jsou nepostradatelným kouskem do každé šperkovnice! Klasické zapínání na patent zajistí praktické a pohodlné nošení po celý den.
Tímto překrásným zlatým šperkem jistě potěšíte svou přítelkyni či manželku při příležitosti výročí. Může se jednat také o dar k narozeninám nebo k Valentýnu. Decentní náušnice vyniknou ve všedním dni i při slavnostních příležitostech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasický patent |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,39 g |
| Celková výška: | 14,1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x v): | 4 mm x 13,4 mm |
| Vnitřní rozměry zapínání (š x v): | 9 mm x 11,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)