Celozlatý přívěsek srdíčko LLV06-GP132
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Celozlatý přívěsek ve tvaru dutého srdce, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Celý povrch přívěsku je hladký s lesklou povrchovou úpravou. Velmi praktický a symbolický šperk, který je ideální jak na každodenní nošení, tak i na výjimečné příležitosti. Nadčasový design, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,85 g |
| Výška s očkem: | 20 mm |
| Výška bez očka: | 15 mm |
| Šířka: | 13 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV11-GP010W
SALECODE:LILI5:5:%
7 537 Kč
–15 %
LLV66-GP152W
SALECODE:LILI5:5:%
8 838 Kč
–15 %
LLV98-GP065Y
SALECODE:LILI5:5:%
9 811 Kč
–15 %
LLV11-GP081W
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV11-GP080W
SALECODE:LILI5:5:%
4 159 Kč
–10 %
LLV66-GP158W
SALECODE:LILI5:5:%
5 134 Kč
–15 %
LLV98-GP038W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)