Zlaté srdíčko se zirkony LLV46-GP099
Detailní popis produktu
Originální přívěsek ve tvaru srdce ve žlutém 14kt zlatě. Z vnitřní strany srdce je z poloviny posázené zářivými zirkony a zbytek povrchu je hladký ve vysokém lesku. Udělejte občas něco netradičně a vyznejte lásku beze slov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,96 g |
| Výška s očkem: | 17 mm |
| Výška bez očka: | 11 mm |
| Šířka: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)