Exkluzivní zlatý přívěsek srdce LLV22-GP096
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,78 g |
| Výška s očkem: | 32,1 mm |
| Výška bez očka: | 22,1 mm |
| Šířka: | 22,8 mm |
| Tloušťka: | 8,8 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 2,2 mm x 6,1 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)