Dětské patentové zlaté náušnice srdce se zirkonem LLV66-KGER017
Detailní popis produktu
Rozkošné dětské náušnice ze žlutého 14kt zlata se srdíčky a třpytivými zirkony. Náušnice se zapínají na klasický patent, který je velice praktický a pro děti pohodlný a bezpečný. Hladký povrch je ošetřen lesklou povrchovou úpravou, díky které jsou náušnice naprosto nepřehlédnutelné. Hodí se jako krásné první náušničky pro malé princezny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasický patent |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dětské |
| Hmotnost: | 1,36 g |
| Celková výška: | 13 mm |
| Výška ozdobné části: | 6 mm |
| Šířka ozdobné části: | 6,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2)-3.png)