Minimalistický zlatý prsten LLV98-GR034
7 587 Kč
/ ks
7 587 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Decentní prsten v 14kt zlatě s neobvyklým zakřivením do špičky. Povrch prstenu je hladký v lesklé povrchové úpravě. Výhodou je možnost kombinace s ostatními prsteny různých tvarů nebo se zásnubním prstenem. Jemný a minimalistický model, který jistě vykouzlí úsměv na tváři každé ženě i slečně. Barvu můžete objednat dle Vašeho vkusu. Jen zvolte variantu, která se Vám líbí nejvíc - požadovanou barvu zlata stačí označit v kroužku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá, Růžová, Žlutá |
| Motiv: | Klasické |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,03 g - 1,20 g |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Šířka spodní části šíny: | 1,4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)