Pevný elegantní náramek z kombinovaného zlata LLV83-GB002
Detailní popis produktu
Elegantní pevný náramek v kombinovaném 14kt zlatě. Povrch je hladký ve vysokém lesku a jeho nadčasový vzhled Vás nikdy neomrzí. Zapínání ve stylu na tzv. ,, kloubku " je doplněno bezpečnostní pojistkou. Tento model náramku je velmi praktický a vhodný na každodenní nošení. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto designovým šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 11,85 g |
| Šířka náramku: | 9 mm |
| Průměr náramku: | 66 mm |
| Velikost náramku: | 16 cm - 17,4 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)