Přívěsek srdce s křížkem v bílém zlatě LLV98-GP076W
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 627 Kč
–15 %
Zlatý unisex řetízek typu Anker LLV31-GCH017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 632 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
13 158 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH021Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 526 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Představujeme Vám nádherný přívěsek ve tvaru srdce, který je spojením elegance a symboliky. Je tvořen bílým 14kt zlatem, kdy broušené srdíčko zdobí křížek v hladké povrchové úpravě ve vysokém lesku.
Zlatý přívěsek ve tvaru srdce s křížkem je dokonalým darem pro ty, kdo si cení významu šperku. Ať už ho nosíte sami nebo ho darujete svým blízkým, bude krásnou připomínkou lásky, víry a síly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Kříž, Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,08 g |
| Výška s očkem: | 18,7 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 10,6 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 1,8 mm x 3,9 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
6 888 Kč
–15 %
LLV98-GP076YW
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV98-GP056W
SALECODE:LILI5:5:%
10 656 Kč
–20 %
LLV11-GP073W
SALECODE:LILI5:5:%
6 173 Kč
–15 %
LLV11-GP078W
SALECODE:LILI5:5:%
7 147 Kč
–15 %
LLV66-GP159W
SALECODE:LILI5:5:%
6 434 Kč
–15 %
LLV98-GP074Y
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV11-GP010W
SALECODE:LILI5:5:%
5 458 Kč
–15 %
LLV98-GP072Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 643 Kč
–15 %
LLV98-GP063W
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV66-GP160W
SALECODE:LILI5:5:%
8 903 Kč
–15 %
LLV98-GP066Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 953 Kč
–15 %
LLV11-GP031Y
SALECODE:LILI5:5:%
9 423 Kč
–15 %
LLV98-GP060W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)