Přívěsek srdíčko se zirkony, bílé zlato LLV98-GP067W
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Romantický přívěsek ve tvaru srdce je zhotoven z bílého 14kt zlata s hladkým povrchem ve vysokém lesku. Střed sofistikovaného přívěsku je tvořen třpytivými zirkony bezpečně uchycenými v krapnách. Perfektně ladí s bílým zlatem, kterým jsou orámované.
Srdce je všeobecně vnímáno jako symbol lásky. Přívěsek se srdcem je krásným dárkem pro milovanou osobu, může ale sloužit i jako upomínka na důležitou událost. Darovat jej můžete také jako talisman, který přináší radost a štěstí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,03 g |
| Výška s očkem: | 17 mm |
| Výška bez očka: | 11,5 mm |
| Šířka: | 11,1 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 1,2 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 2 mm x 4 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
6 692 Kč
–15 %
LLV98-GP067Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 433 Kč
–15 %
LLV98-GP057Y
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV11-GP080W
SALECODE:LILI5:5:%
8 968 Kč
–15 %
LLV98-GP064Y
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV11-GP010W
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP071Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 953 Kč
–15 %
LLV11-GP031Y
SALECODE:LILI5:5:%
9 423 Kč
–15 %
LLV98-GP060W
SALECODE:LILI5:5:%
8 643 Kč
–15 %
LLV98-GP063W
SALECODE:LILI5:5:%
7 018 Kč
–15 %
LLV98-GP076W
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV98-GP056W
SALECODE:LILI5:5:%
8 838 Kč
–15 %
LLV98-GP065Y
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)