Prsten s barevným a čirými zirkony, bílé zlato LLV66-SGR009WRTP
Související produkty
Detailní popis produktu
Půvabný prsten v bílém 14kt zlatě s barevným zirkonem ve tvaru kruhu, který se pyšní odstínem připomínajícím modrý topaz, a čirými zirkony po jeho obvodu. Povrch prstenu je hladký v lesklé povrchové úpravě, kameny jsou uchyceny v malých krapnách tzv. "zrnkách".
Doplňte prsten o nádherné náušnice a získáte nadčasovou soupravu pro každou příležitost. Tento nádherný prsten bude jistě dokonalým dárkem pro každou ženu i slečnu a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Klasické |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (barevná), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Tvar kamene: | Kulatý |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,49 g |
| Průměr kamene: | 4 mm |
| Průměr vzoru: | 6,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)