Prsten se syntetickým ametystem a zirkony, bílé zlato LLV66-GR128
Velikost prstenu: 48
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 49
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 50
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 51
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 52
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 53
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 54
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 55
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 56
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 57
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 58
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 59
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 60
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 61
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 62
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 63
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 64
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 65
13 464 Kč
/ ks
Velikost prstenu: Větší velikost - na dotaz
13 464 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Prsten ze 14kt zlata se syntetickým ametystem a třpytivými zirkony je šperkem, který okouzlí svou barevnou harmonií i jemnou elegancí. Dominantní oválný ametyst v sytě fialovém odstínu přitahuje pozornost svou hloubkou a světelnými odlesky, zatímco zirkony po jeho stranách dodávají prstenu zářivý, luxusní akcent.
Bílé zlato nechává barvu ametystu krásně vyniknout a vytváří moderní, působivý kontrast. Celek působí velmi ženským a sofistikovaným dojmem, který se hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak jako elegantní doplněk každodenního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Ametyst (syntetický), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,10 g |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 15,3 mm x 7,1 mm x 4,5 mm |
| Rozměry hlavního kamene (š x v): | 5,2 mm x 7,1 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 2,5 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)