Prsten se zirkony v bílém zlatě LLV11-SGR004W
Související produkty
Velikost prstenu: 48
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 49
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 50
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 51
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 52
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 53
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 54
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 55
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 56
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 57
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 58
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 59
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 60
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 61
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 62
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 63
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 64
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 65
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Velikost prstenu: Větší velikost - na dotaz
10 349 Kč
8 279 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Překrásný prsten v bílém 14kt zlatě s kulatým zirkonem. Povrch prstenu je hladký ve vysokém lesku a má klasický tvar. Kameny jsou uchyceny v malých krapnách tzv. "zrnkách". Doplňte o přívěšek a náušnice a získáte tak nadčasovou soupravu, která nikdy nevyjde z módy. Tímto prstenem jistě potěšíte k výročí, narozeninám, k Valentýnu nebo prostě udělejte radost jen tak, své přítelkyni nebo manželce. Při dokončení objednávky ve vašem nákupním košíku, zadejte prosím požadovanou velikost do poznámky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,54 g |
| Průměr kamene: | 5 mm |
| Průměr vzoru: | 8 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)