Textilní zlatý náramek s kuličkami LLV07-GB019R
Detailní popis produktu
Trendy textilní náramek v červené barvě, zdobený zlatými kuličkami. Kuličky jsou zhotovené z nadčasového 14kt zlata a jsou ozdobeny jemným gravírem. Díky tomuto detailu je náramek naprosto jedinečný a stylový. Variabilní nastavení délky zajistí, že náramek dokonale padne na každou ruku. Tento nádherný náramek bude jistě dokonalým dárkem pro každou ženu, slečnu i holčičku a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náramku: | 15 cm - 27 cm |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 1,16 g |
| Celková orientační hmotnost: | 2,09 g |
| Šířka zlaté kuličky: | 4 mm |
| Šířka náramku: | 3 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)