Zlaté kruhové náušnice se zirkonem 1,8 cm LLV22-GER204
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínání: | Kreole |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,20 g |
| Vnější průměr: | 18 mm |
| Šířka: | 1,4 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Průměr zirkonu: | 5,5 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 5,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)