Zlaté peckové náušnice hvězdy se zirkony LLV98-GER015
Detailní popis produktu
Okouzlující peckové náušnice se zirkony vyrobené ze žlutého 14kt zlata. Povrchová úprava ve vysokém lesku z nich dělá velice elegantní a oslnivý šperk. Náušnice ve tvaru půvabných hvězd zdobí v jejich středu větší čirý zirkon, který je obklopený dalšími menšími zirkony. Všechny kameny jsou pečlivě upevněné v krapnovém osazení.
Zlaté náušnice jsou opatřené zapínáním na šroubek, které je velice oblíbené u žen všech věkových kategorií. Tento krásný šperk je vhodný pro malé slečny i dámy. Náušnice budou skvělým dárkem nejen k narozeninám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Hvězda |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Zapínání: | Šroubek |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,50 g |
| Rozměr ozdobné části (š x v): | 7,9 mm x 7,5 mm |
| Délka tyče: | 9,2 mm |
| Délka tyče po uzavření: | 4,6 mm |
| Průměr hlavního kamene: | 3,2 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 1,2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)