Zlaté peckové náušnice šestihran LLV11-GER028
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
7 733 Kč
–15 %
LLV98-GER169S/W
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV11-GER003W
SALECODE:LILI5:5:%
6 238 Kč
–15 %
LLV98-GER157SL/W
SALECODE:LILI5:5:%
16 536 Kč
–20 %
LLV06-GER361
SALECODE:LILI5:5:%
6 822 Kč
–15 %
LLV98-GER158SM/W
SALECODE:LILI5:5:%
6 434 Kč
–15 %
LLV98-GER162S/W
SALECODE:LILI5:5:%
8 057 Kč
–15 %
LLV98-GER170S
SALECODE:LILI5:5:%
7 668 Kč
–15 %
LLV98-GER161S/W
SALECODE:LILI5:5:%
8 642 Kč
–15 %
LLV98-GER001
SALECODE:LILI5:5:%
5 589 Kč
–15 %
LLV98-GER163S/W
SALECODE:LILI5:5:%
9 357 Kč
–15 %
LLV11-GER048W
SALECODE:LILI5:5:%
6 304 Kč
–15 %
LLV98-GER164S/W
SALECODE:LILI5:5:%
6 757 Kč
–15 %
LLV98-GER009
SALECODE:LILI5:5:%
9 618 Kč
–15 %
LLV98-GER007
Detailní popis produktu
Originální náušnice ze žlutého 14kt zlata ve tvaru šestihranu ve vysokém lesku. Náušnice jsou mírně prohnuté a díky tomu Vám perfektně padnou na Vaše uši. Výhodou těchto náušnic je jejich kvalitní zapínání na šroubek, které je velmi praktické a bezpečné. Tyto minimalistické náušnice budou jistě vhodným dárkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté peckové náušnice se zapínáním na šroubek |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Zapínání: | Šroubek |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,22 g |
| Výška ozdobné části: | 7 mm |
| Šířka ozdobné části: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)