Zlaté srdíčko se zirkonem LLV46-GP103
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
6 627 Kč
–15 %
Zlatý unisex řetízek typu Anker LLV31-GCH017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 632 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
SALECODE:LILI5:5:%
13 158 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH021Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 526 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Unikátní přívěsek ve tvaru srdce, který je zhotovený z kombinovaného 14kt zlata. Srdce je v lesklé povrchové úpravě, doplněné zářivými zirkony. Svým vzhledem vynikne v dekoltu každé ženy. Jeho dokonalé průřezy dělají tento šperk jedinečným. Vyjádřete svoji lásku beze slov a potěšte svoji drahou polovičku tímto dokonalým šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,04 g |
| Výška s očkem: | 20 mm |
| Výška bez očka: | 14 mm |
| Šířka: | 14 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
6 434 Kč
–15 %
LLV98-GP074Y
SALECODE:LILI5:5:%
4 094 Kč
–10 %
LLV31-GP048
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP071Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 589 Kč
–15 %
LLV98-GP034Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 838 Kč
–15 %
LLV98-GP065Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 199 Kč
–15 %
Zlatý přívěsek srdíčko LLV06-GP134
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 419 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
6 692 Kč
–15 %
LLV98-GP067Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 953 Kč
–15 %
LLV11-GP031Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 563 Kč
–15 %
LLV98-GP071W
SALECODE:LILI5:5:%
8 903 Kč
–15 %
LLV98-GP066Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 393 Kč
–15 %
LLV66-GP163W
SALECODE:LILI5:5:%
9 423 Kč
–15 %
LLV98-GP060W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)