Zlatý křížek se zirkony LLV11-GP044Y
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Nádherný přívěsek ve tvaru křížku, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Křížek je z jedné poloviny hladký ve vysokém lesku a z druhé poloviny je osázený zářivými zirkony, které jsou pevně zasazeny do krapen. Klasický přívěsek, který se bude stále nosit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky katolické křížky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,18 g |
| Výška s očkem: | 24 mm |
| Výška bez očka: | 17 mm |
| Šířka: | 11 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP084Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 198 Kč
–15 %
LLV11-GP092W
SALECODE:LILI5:5:%
6 108 Kč
–15 %
LLV98-GP083Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 578 Kč
–15 %
LLV11-GP090W
SALECODE:LILI5:5:%
5 394 Kč
–15 %
LLV98-GP085W
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP006Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 642 Kč
–15 %
LLV11-GP091W
SALECODE:LILI5:5:%
6 238 Kč
–15 %
LLV98-GP094W
Zlatý přívěsek křížek LLV37-GP009Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 144 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
3 898 Kč
–10 %
LLV46-GP078
SALECODE:LILI5:5:%
6 757 Kč
–15 %
LLV98-GP081Y
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)