Náhrdelník s plíšky v kombinovaném zlatě LLV46-GN045
Detailní popis produktu
Tento exkluzivní náhrdelník v kombinovaném 14kt zlatě Vás jistě okouzlí nejen svým originálním designem, ale i svou praktičností. Díky kombinovanému zlatu, můžete ostatní doplňky zvolit v jakékoliv barvě – vždy budou k sobě ladit. Náhrdelník je zdoben pěti plíšky z kombinovaného zlata, povrch plíšků je hladký v lesklé povrchové úpravě. Tento úchvatný a jedinečný náhrdelník jistě potěší každou ženu i slečnu a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm - 45 cm |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,45 g |
| Rozměry vzoru: | 6 mm x 8 mm |
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 24 076 Kč –20 %
od 19 260 Kč
+ další
Novinka!
Vyrobeno v Itálii
LLV22-GN313ST
Bestseller
Vyrobeno v Itálii
LLV31-GN016C
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(2)-3.png)