Zlatý náhrdelník čtyřlístek LLV22-GN009
Detailní popis produktu
Elegantní náhrdelník zhotovený ze žlutého 14kt zlata s čtyřlístkem si prostě zamilujete. Řetízek náhrdelníku je zdoben dvěma kuličkami ve vysokém lesku. Uprostřed náhrdelníku je uchycen čtyřlístek, který Vám přinese do života hodně štěstí a radosti. Čtyřlístek je hladký ve vysokém lesku, díky tomuto minimalistickému provedení je čtyřlístek velice elegantní a přesto nepřehlédnutelný. Doplňte náhrdelník o nádherný náramek a získáte nadčasovou sadu, kterou zazáříte při jakékoliv příležitosti. Tento nádherný šperk bude slušet každé ženě i dívce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náhrdelníku: | 43 cm - 45 cm |
| Motiv: | Čtyřlístek, Kuličky |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,70 g |
| Rozměry přívěsku: | 9 mm x 10 mm |
| Průměr kuličky: | 2,3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)