Náhrdelník křídlo v bílém zlatě LLV53-GN029W
Detailní popis produktu
Decentní a přesto nepřehlédnutelný náhrdelník z 14 kt bílého zlata symbolizující andělské křídlo ochrání každou ženu a slečnu. Andělská křídla jsou duchovním symbolem osvícení, ale mohou také, podobně jako slovní spojení vzít někoho pod ochranná křídla, představovat ochranu vyšší moci. Krásný dárek pro slečnu, ženu, ale i kamarádku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Křídla |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,16 g |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm |
| Rozměry přívěsku: | 22 mm x 6 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
13 320 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník se zirkony srdce LLV82-GN014
Skladem
(5 ks)
10 656 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
13 228 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s křížkem naležato se zirkony LLV98-GN003Y
Skladem
(5 ks)
10 582 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
16 536 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s onyxem, čtyřlístky LLV31-GN042S
Skladem
(1 ks)
13 228 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
25 272 Kč
–20 %
Článkový náhrdelník v kombinovaném zlatě LLV06-GN146
Skladem
(1 ks)
20 217 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
20 404 Kč
–20 %
Zlatý zdobený náhrdelník LLV06-GN119
Skladem
(1 ks)
16 323 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
18 657 Kč
–20 %
Náhrdelník z bílého zlata s přívěsky LLV59-GN022
Skladem
(1 ks)
14 925 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
14 227 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s modrým zirkonem LLV31-GN096YBL
Skladem
(1 ks)
11 381 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
od 19 281 Kč –20 %
Růženec z bílého zlata s onyxy, náhrdelník LLV31-GN005RZ
Skladem
(1 ks)
od 15 424 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
18 595 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s přívěsky motýl LLV00-GN010
Skladem
(1 ks)
14 876 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
17 035 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s napevno uchycenými přívěsky LLV31-GN035
Skladem
(2 ks)
13 628 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)