Zlatý náhrdelník s přívěsky LLV53-GN031Y
Detailní popis produktu
Decentní náhrdelník z 14 kt žlutého zlata, který si snadno zamilujete. Drobná očka jsou proložena jemnými přívěsky ve tvaru srdce a kulaté destičky podtrhnou Váš outfit. Vhodný jako dárek pro Vaše milované včetně sebe sama.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,25 g |
| Délka náhrdelníku: | 39 cm + 3 cm |
| Rozměr ozdobné části: | 5 x 5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
40 872 Kč
–20 %
LLV06-GN057
SALECODE:LILI5:5:%
35 069 Kč
–20 %
LLV59-GCH004
SALECODE:LILI5:5:%
14 352 Kč
–20 %
LLV22-GN011
SALECODE:LILI5:5:%
37 440 Kč
–20 %
LLV06-GN048
SALECODE:LILI5:5:%
11 436 Kč
–20 %
LLV22-GN035WC
SALECODE:LILI5:5:%
17 035 Kč
–20 %
LLV31-GN035
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)