Náhrdelník s přívěskem anděla a zirkonem v bílém zlatě LLV66-GN080W
Detailní popis produktu
Půvabný náhrdelník, který je vyrobený z bílého 14kt zlata. Šperk tvoří jemný řetízek a pohyblivý přívěsek ve tvaru anděla strážného s jedním čirým zirkonem. Náhrdelník je výrazný díky svému vysokému lesku a třpytivému zirkonu. Pokud věříte na talismany a jejich sílu, tak je tento náhrdelník pro Vás jako stvořený. Stále oblíbenější šperk, tzv. "celebrita" . Ideální dárek, jelikož řetízek lze nastavit na kratší nebo delší variantu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Anděl |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,02 g |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm |
| Rozměry přívěsku: | 10 mm x 19 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
21 028 Kč
–20 %
LLV22-GN069
SALECODE:LILI5:5:%
27 892 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s topazem LLV22-GN020YBT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
22 313 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
14 352 Kč
–20 %
LLV22-GN011
SALECODE:LILI5:5:%
12 866 Kč
–20 %
Náhrdelník s křížkem naležato z bílého zlata LLV11-GN001
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 292 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
17 035 Kč
–20 %
LLV31-GN035
SALECODE:LILI5:5:%
10 461 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník se srdcem a zirkonem LLV82-GN009Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 368 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)