Zlatý náhrdelník s malachity, čtyřlístky LLV31-GN038
Související produkty
22 152 Kč
17 721 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Nádherný zlatý náhrdelník zaujme nejen svou krásou, ale také symbolikou. Řetízek, který tvoří jemná očka, je vyrobený ze 14kt zlata. Na pěti místech ho zdobí pevně uchycené symboly čtyřlístku v lunetovém osazení, vyrobené ze syntetického malachitu.
Čtyřlístek je považován za symbol štěstí a dobré energie, přináší prosperitu. V kombinaci se zelenou barvou syntetického malachitu dodává šperku živou energii a jedinečnost. Vneste do své šperkovnice trochu symboliky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm, 42,5 cm + 3,5 cm, 43,5 cm + 3 cm, 44 cm + 3 cm |
| Motiv: | Čtyřlístek |
| Druh kamene: | Malachit (syntetický) |
| Tvar kamene: | Jiné |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 3,39 g - 3,69 g |
| Rozměry jednoho přívěsku (š x d x v): | 8,3 mm x 8,3 mm x 1,5 mm |
| Rozměry jednoho kamene (š x d): | 6,8 mm x 6,8 mm |
| Šířka řetízku: | 1,4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)