Zlatý náhrdelník s tyrkysem, čtyřlístky LLV31-GN049
Související produkty
Detailní popis produktu
Máte-li rádi symboliku, jistě Vás zaujme originální zlatý náhrdelník se čtyřlístky. Řetízek, který tvoří jemná očka, je vyrobený ze 14kt zlata. Nositelkám nabízí možnost zapnutí ve dvou délkách. Na dvou místech ho zdobí zlaté obrysy čtyřlístku. Střed náhrdelníku tvoří pevně uchycený symbol čtyřlístku v lunetovém osazení, vyrobený ze syntetického tyrkysu.
Čtyřlístek je považován za symbol štěstí a dobré energie, přináší prosperitu. Vneste do své šperkovnice trochu symboliky a originality!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náhrdelníku: | 41 cm + 3 cm, 41,5 cm + 3 cm, 42 cm + 3 cm |
| Motiv: | Čtyřlístek |
| Druh kamene: | Tyrkys (syntetický) |
| Tvar kamene: | Jiné |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 2,79 g |
| Rozměry většího přívěsku (š x d x v): | 9,9 mm x 9,9 mm x 1,5 mm |
| Rozměry kamene (š x d): | 8,6 mm x 8,6 mm |
| Rozměry jednoho menšího přívěsku (š x d x v): | 6,5 mm x 6,5 mm x 0,4 mm |
| Šířka řetízku: | 1,4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)