Zlatý náhrdelník s přívěskem vločky se zirkony LLV66-GN079Y
Detailní popis produktu
Okouzlující náhrdelník, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Šperk tvoří jemný řetízek a pohyblivý přívěsek ve tvaru vločky. Střed přívěsku je doplněný třpytivými zirkony, které jsou bezpečně zasazené a vytváří motiv hvězdy. Náhrdelník je vhodný na každodenní nošení i výjimečné situace. Výhodou je také možnost nastavit řetízek na kratší nebo delší variantu. Jednoduchý a elegantní náhrdelník, který se bude hodit ke každému stylu a vy budete vždycky "in".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Ostatní |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,05 g |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm |
| Rozměry přívěsku: | 9 mm x 9 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
19 220 Kč
–20 %
LLV31-GN011Y
SALECODE:LILI5:5:%
15 351 Kč
–20 %
LLV22-GN017YS
SALECODE:LILI5:5:%
14 789 Kč
–20 %
LLV66-GN066W
SALECODE:LILI5:5:%
10 397 Kč
–20 %
Zlatý náhrdelník s placičkou LLV82-GN003Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 317 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
12 866 Kč
–20 %
Náhrdelník s křížkem naležato z bílého zlata LLV11-GN001
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 292 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
25 959 Kč
–20 %
LLV22-GN052Y
SALECODE:LILI5:5:%
15 600 Kč
–20 %
LLV22-GN038WBT
SALECODE:LILI5:5:%
17 597 Kč
–20 %
LLV22-GN060
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)