Zlatý piercing kroužek zdobený zirkony LLV92-GPI025SP
Detailní popis produktu
Představujeme Vám elegantní šperk, který zaujme nadčasovým tvarem a oslnivým třpytem! Zlatý piercing ve tvaru kroužku zdobí čiré zirkony zasazené do jemných krapen, díky nimž se šperk krásně rozzáří při každém pohybu. Postupně uspořádané kameny vytvářejí působivý třpytivý oblouk, který dodává piercingu luxusní a ženský vzhled.
Piercing je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a díky kroužkovému provedení působí elegantně, moderně a pohodlně se nosí. Skvěle se hodí do ucha i nosu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit jemným, ale nepřehlédnutelným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing kroužek |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Kloubové zapínání |
| Umístění: | Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,56 g |
| Vnitřní průměr piercingu: | 8,2 mm |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Tloušťka ozdobné části: | 2,3 mm |
| Výška ozdobné části: | 3,3 mm |
| Průměr jednoho menšího zirkonu: | 1,5 mm |
| Průměr jednoho většího zirkonu: | 2 mm |
| Rozměry hlavního zirkonu (š x v): | 2,5 mm x 2,5 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 9,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)