Zlatý piercing labreta had zdobený zirkony LLV92-GPI068LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám originální šperk, který zaujme smyslným motivem a oslnivým třpytem! Zlatý piercing typu labreta ve tvaru hada zdobí čiré zirkony, které kopírují elegantně vlnící se linii těla a krásně zachytávají světlo. Výrazný detail v podobě podlouhlého kamene na konci motivu dodává šperku luxusní vzhled, zatímco hadí design působí tajemně, moderně a nepřehlédnutelně.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl ozdobit originálním doplňkem s jemnou dávkou elegance a jiskřivého lesku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 6,6 mm |
| Motiv: | Zvířata |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,24 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 10,6 mm x 2,6 mm x 1,4 mm |
| Průměr jednoho menšího zirkonu: | 1,2 mm |
| Rozměry většího zirkonu (š x v): | 3 mm x 1,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)