Zlatý piercing labreta srdce s modrým smaltem LLV92-GPI107LB
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Smalt |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,35 g |
| Délka tyčinky: | 7,7 mm |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 4,5 mm x 4,3 mm x 1,4 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)