Zlatý plný řetízek typu Cube LLV31-GCH016
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedinečný řetízek typem Cube, který je zhotovený ze 14kt zlata. Tento typ řetízku je tvořený z tzv. kostiček, které do sebe navzájem zapadají a jsou hustě napojeny. Řetízek je hladký, lesklý a velice pevný díky silným a kvalitním očkům. Vyzkoušejte tento zajímavý řetízek, který díky jednoduchému, ale přesto elegantnímu designu krásně doplní běžný i společenský outfit.
Barvu můžete objednat dle Vašeho vkusu. Jen zvolte variantu, která se Vám líbí nejvíc.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá, Růžová, Žlutá |
| Délka řetízku: | 36 cm, 38 cm, 40 cm, 42 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Vzor: | Cube |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Typ zpracování: | Plný, Masiv |
| Určeno pro: | Dámské, Dětské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 1,18 g - 1,72 g |
| Šířka řetízku: | 0,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)