Zlatý přívěsek z kombinovaného zlata Anděl LLV06-GP146
Detailní popis produktu
Okouzlující přívěsek ve tvaru andílka, který je zhotovený z kombinovaného 14kt zlata. Přívěsek je hladký v lesklé povrchové úpravě a díky jeho dvoubarevnému provedení se může kombinovat s jakýmkoliv řetízkem, což je jeho velkou výhodou. Tento krásný motiv je symbolikou lásky a naděje. Vhodný jako dárek pro každého zamilovaného.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Anděl |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,65 g |
| Výška s očkem: | 25 mm |
| Výška bez očka: | 20 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Tloušťka: | 2,40 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)