Zlatý křížek se zirkony LLV11-GP086Y
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Elegantní přívěsek ve tvaru křížku, který je vyrobený ve žlutém 14kt zlatě. Střed křížku tvoří třpytivé zirkony, které jsou pečlivě uchycené v malých krapnách tzv. "zrnkách". Okraje jsou hladké s lesklou povrchovou úpravou a každý konec je zakončený tvarem do špičky. Klasika v moderním designu, díky které zazáříte! S takovým dárkem nemůžete udělat chybu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky katolické křížky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,09 g |
| Výška s očkem: | 2,6 mm |
| Výška bez očka: | 18 mm |
| Šířka: | 12 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
6 238 Kč
–15 %
LLV98-GP094W
SALECODE:LILI5:5:%
4 678 Kč
–10 %
LLV11-GP039
SALECODE:LILI5:5:%
4 223 Kč
–10 %
LLV98-GP092W
SALECODE:LILI5:5:%
5 913 Kč
–15 %
LLV98-GP096W
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP006Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 588 Kč
–15 %
LLV98-GP095Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 369 Kč
–15 %
LLV98-GP015W
SALECODE:LILI5:5:%
7 083 Kč
–15 %
LLV98-GP006W
SALECODE:LILI5:5:%
6 108 Kč
–15 %
LLV98-GP083Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 303 Kč
–15 %
LLV98-GP097Y
Zlatý přívěsek křížek LLV37-GP009Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 144 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)