Zlatý přívěsek medailonek zdobený květinami LLV22-GP094
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
od 19 032 Kč –20 %
Zlatý unisex řetízek typu Nonna LLV31-GCH074
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
od 15 225 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
11 338 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek typu Figaro LLV31-GCH113
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 070 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
12 282 Kč
–20 %
Zlatý řetízek typu Figaro LLV59-GCH024
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 825 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
13 873 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH107
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
11 098 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
14 457 Kč
–20 %
Zlatý unisex řetízek Valis LLV31-GCH099
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
11 565 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Elegantní přívěsek – medailonek ve tvaru oválu ze žlutého 14kt zlata – je dokonalým šperkem pro všechny, kteří si chtějí uchovat vzpomínky blízko u srdce. Jedna strana je hladká a lesklá, druhá je jemně zdobena gravírem romantických květin, které medailonku dodávají osobitý půvab a nadčasový vzhled.
Díky otevíracímu mechanismu lze do medailonku vložit fotografii nebo drobný vzkaz. Zlatý medailon je nádherným dárkem k narozeninám, výročí či jiné významné příležitosti – vyjádří city lépe než slova! Ideálně vynikne na decentním řetízku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary, Květina |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 3,86 g |
| Výška s očkem: | 29,9 mm |
| Výška bez očka: | 24,3 mm |
| Šířka: | 16,7 mm |
| Tloušťka: | 5,5 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 3,5 mm x 5,3 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
26 332 Kč
–20 %
LLV22-GP302ST
SALECODE:LILI5:5:%
9 488 Kč
–15 %
LLV22-GP053YR
SALECODE:LILI5:5:%
9 488 Kč
–15 %
LLV22-GP053YS
SALECODE:LILI5:5:%
29 827 Kč
–20 %
LLV22-GP093
SALECODE:LILI5:5:%
14 290 Kč
–20 %
LLV31-GP061AG
SALECODE:LILI5:5:%
25 459 Kč
–20 %
LLV22-GP301ST
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)