Zlatý přívěsek s barevnými a čirými zirkony LLV11-SGP003YRRU
Související produkty
Detailní popis produktu
Unikátní přívěsek ve žlutém 14kt zlatě s kulatým zirkonem v barvě rubínu a čirými zirkony po celém jeho obvodu. Doplňte přívěsek o prsten a náušnice a získáte tak nadčasovou soupravu, která nikdy nevyjde z módy. Stačí už jen červená rtěnka a můžete vyrazit do společnosti nebo klidně jen do práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (barevná), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Tvar kamene: | Kulatý |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,79 g |
| Výška s očkem: | 15,5 mm |
| Výška bez očka: | 9,9 mm |
| Průměr: | 8 mm |
| Průměr kamene: | 5,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)