Zlatý přívěsek se safírem a zirkony LLV22-GP053YS
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
13 589 Kč
–20 %
LLV22-GR042YS/48
SALECODE:LILI5:5:%
14 457 Kč
–20 %
Zlatý unisex řetízek Valis LLV31-GCH099
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
11 565 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
13 873 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH107
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
11 098 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
12 282 Kč
–20 %
Zlatý řetízek typu Figaro LLV59-GCH024
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 825 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
11 338 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek typu Figaro LLV31-GCH113
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 070 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
od 19 032 Kč –20 %
Zlatý unisex řetízek typu Nonna LLV31-GCH074
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
od 15 225 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Pokud se ráda zdobíte elegantními zlatými šperky, tento úchvatný přívěsek se zirkony a syntetickým safírem by Vám rozhodně neměl ve šperkovnici chybět.
Přívěsek je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Dominantní ozdobou přívěsku je jeden syntetický safír. Osazení přívěsku je zdobeno čirými zirkony, které šperku dodají oslnivý třpyt. Kameny jsou pečlivě uchyceny v krapnovém osazení, které je spolehlivě chrání proti nechtěné ztrátě. Povrch šperku je hladký v lesklé povrchové úpravě. Přidejte nádherný prsten a náušnice, získáte tak překrásnou sadu, se kterou zazáříte při každé příležitosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá), Safír (syntetický) |
| Tvar kamene: | Obdélník |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,46 g |
| Výška s očkem: | 17 mm |
| Výška bez očka: | 11 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 3 mm x 4 mm |
| Rozměry safíru (š x d): | 7 mm x 5 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
29 827 Kč
–20 %
LLV22-GP093
SALECODE:LILI5:5:%
26 332 Kč
–20 %
LLV22-GP302ST
SALECODE:LILI5:5:%
24 086 Kč
–20 %
LLV22-GP094
SALECODE:LILI5:5:%
14 290 Kč
–20 %
LLV31-GP061AG
SALECODE:LILI5:5:%
9 488 Kč
–15 %
LLV22-GP053YR
SALECODE:LILI5:5:%
25 459 Kč
–20 %
LLV22-GP301ST
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)