Zlatý přívěsek se zirkony srdce LLV06-GP015
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
SALECODE:LILI5:5:%
13 158 Kč
–20 %
Celozlatý řetízek Figaro LLV31-GCH021Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 526 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
6 627 Kč
–15 %
Zlatý unisex řetízek typu Anker LLV31-GCH017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 632 Kč
Detailní popis produktu
Nádherný přívěsek ze žlutého 14kt zlata zdobený třpytivými zirkony. Přívěsek má tvar srdce, kolem kterého jsou v krapnách zasazeny čiré zirkony. Jeden třpytivý zirkon je zasazen uprostřed přívěsku, tento minimalistický detail je důvod, proč je tento přívěsek naprosto jedinečný. Elegantní design s klasickým třpytem diamantů tvoří šperk, který by neměl chybět žádné ženě. Lze jej totiž nosit úplně s jakýmkoli outfitem každý den. Skvělý tip na dárek z lásky – například na Den matek, k Valentýnu nebo k výročí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,23 g |
| Výška s očkem: | 20 mm |
| Výška bez očka: | 15 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 3 mm x 3,5 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
7 537 Kč
–15 %
LLV66-GP152W
SALECODE:LILI5:5:%
5 588 Kč
–15 %
LLV11-GP069W
SALECODE:LILI5:5:%
11 567 Kč
–20 %
LLV66-GP153Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 968 Kč
–15 %
LLV98-GP064Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 277 Kč
–15 %
LLV98-GP070Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 369 Kč
–15 %
LLV11-GP028W
SALECODE:LILI5:5:%
4 549 Kč
–10 %
LLV82-GP009Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 343 Kč
–15 %
LLV11-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
4 094 Kč
–10 %
LLV31-GP048
SALECODE:LILI5:5:%
10 656 Kč
–20 %
LLV11-GP073W
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP071Y
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)