Zlatý přívěsek se zirkony srdce LLV66-GP160Y
Detailní popis produktu
Unikátní přívěsek ve tvaru srdce, zhotovený ve žlutém 14kt zlatě. Vnější strana srdce je tvořena zářivými zirkony, které jsou neobvykle zasazené do tří krapen tzv. "zrnek". Povrch je hladký ve vysokém lesku. Tento nádherný šperk bude jistě vhodným dárkem pro Vaši milovanou. Udělejte občas něco netradičně a vyznejte lásku beze slov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,39 g |
| Výška s očkem: | 18 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 13 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)