Zlatý přívěsek sovička z kombinovaného zlata LLV46-GP016
Detailní popis produktu
Unikátní přívěsek ve tvaru sovičky v kombinaci bílého a žlutého 14kt zlata. Celý přívěsek je odlehčený, díky svému osobitému stylu. Díky dvoubarevnému provedení můžete kombinovat s řetízkem ve žlutém nebo bílém zlatě. Sovy jsou už od dávných časů symbolem moudrosti. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto nádherným šperkem, který v sobě ukrývá tento symbol.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Sova |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,07 g |
| Výška s očkem: | 23 mm |
| Výška bez očka: | 18 mm |
| Šířka: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)