Zlatý přívěsek z bílého zlata se zirkony LLV66-GP159W
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Půvabný přívěsek ve tvaru srdce v bílém 14kt zlatě. Přívěsek má velmi elegantní styl, který svým vzhledem okouzlí každou ženu i dívku. Povrch přívěsku je hladký v lesklé povrchové úpravě a doplněný třpytivými zirkony, které jsou zasazené do bílého zlata a pečlivě uchycené v malých krapnách tzv. "zrnkách" . Přívěsek můžete kombinovat s jemným řetízkem z bílého i žlutého zlata. Klasika v moderním designu, díky které zazáříte!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,10 g |
| Výška s očkem: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 15 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Tloušťka: | 1,30 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 1 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
7 343 Kč
–15 %
LLV11-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
8 448 Kč
–15 %
LLV98-GP065W
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV11-GP080W
SALECODE:LILI5:5:%
8 968 Kč
–15 %
LLV98-GP064Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 068 Kč
–15 %
LLV98-GP038Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV98-GP067W
SALECODE:LILI5:5:%
5 718 Kč
–15 %
LLV11-GP075W
SALECODE:LILI5:5:%
5 783 Kč
–15 %
LLV98-GP061Y
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)