Zlatý přívěsek z kombinovaného zlata Pistol LLV01-GP003-2
Detailní popis produktu
Netradiční přívěsek ve tvaru palné zbraně ve žlutém 14kt zlatě. Povrch přívěsku je ve vysokém lesku. Přívěsek pro milovníky zbraní. Darujte originální přívěsek sobě nebo svým blízkým.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Zbraně |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 3,91 g |
| Výška s očkem: | 29,9 mm |
| Výška bez očka: | 23,3 mm |
| Šířka: | 22 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)