Zlatý přívěsek z kombinovaného zlata srdíčko LLV06-GP127
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Unikátní přívěsek ve tvaru srdce, který je zhotovený z kombinovaného 14kt zlata. Srdce je v lesklé povrchové úpravě a svým vzhledem vynikne v dekoltu každé ženy. Jeho dokonalé průřezy dělají tento šperk jedinečným. Vyjádřete svoji lásku beze slov a potěšte svoji drahou polovičku tímto dokonalým šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,45 g |
| Výška s očkem: | 25 mm |
| Výška bez očka: | 20 mm |
| Šířka: | 20 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV98-GP056W
SALECODE:LILI5:5:%
5 068 Kč
–15 %
LLV98-GP038Y
SALECODE:LILI5:5:%
9 423 Kč
–15 %
LLV98-GP060W
SALECODE:LILI5:5:%
5 393 Kč
–15 %
LLV98-GP072W
SALECODE:LILI5:5:%
8 318 Kč
–15 %
LLV98-GP062W
SALECODE:LILI5:5:%
8 383 Kč
–15 %
LLV11-GP032W
SALECODE:LILI5:5:%
8 513 Kč
–15 %
LLV98-GP063Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 448 Kč
–15 %
LLV98-GP065W
SALECODE:LILI5:5:%
7 018 Kč
–15 %
LLV98-GP076W
SALECODE:LILI5:5:%
5 263 Kč
–15 %
LLV98-GP055W
SALECODE:LILI5:5:%
7 082 Kč
–15 %
LLV98-GP058W
SALECODE:LILI5:5:%
9 033 Kč
–15 %
LLV11-GP080W
SALECODE:LILI5:5:%
5 718 Kč
–15 %
LLV98-GP069W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)