Zlatý přívěsek zdobený perlou LLV22-GP097
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Sladkovodní perla (přírodní) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,42 g |
| Výška s očkem: | 18,6 mm |
| Výška bez očka: | 11 mm |
| Průměr perly: | 8,3 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 4 mm x 7,2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)