Zlatý prsten s barevnými a čirými zirkony LLV11-SGR003
Související produkty
Detailní popis produktu
Překrásný prsten ve žlutém 14kt zlatě s kulatým zirkonem v barvě topazu a čirými zirkony po obvodu. Povrch prstenu je hladký ve vysokém lesku a má klasický tvar. Kameny jsou uchyceny v malých krapnách tzv. "zrnkách". Doplňte zlatý prsten s barevným zirkonem o přívěsek a náušnice a získáte tak nadčasovou soupravu, která nikdy nevyjde z módy.
Průzračná azurová se skvěle hodí k modrým, ale i k hnědým očím. Tímto prstenem jistě potěšíte k výročí, narozeninám, k Valentýnu nebo prostě udělejte radost jen tak, své přítelkyni nebo manželce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (barevná), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Tvar kamene: | Kulatý |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,40 g - 1,54 g |
| Průměr hlavního kamene: | 5,4 mm |
| Průměr vzoru: | 7,7 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 1,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)