Zlatý prsten s motivem řetězu LLV64-GR001
Velikost prstenu: 48
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 49
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 50
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 51
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 52
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 53
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 54
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 55
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 56
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 57
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 58
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 59
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 60
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 61
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 62
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 63
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 64
Skladem
(1 ks)
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 65
Skladem
(1 ks)
15 149 Kč
/ ks
Velikost prstenu: Větší velikost - na dotaz
Není skladem - na dotaz
15 149 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Prsten ze 14kt zlata s motivem řetězu je stylovým a osobitým šperkem, který okamžitě upoutá svým moderním vzhledem. Propojené články působí dynamicky, lehce a zároveň dodávají celému designu módní charakter inspirovaný oblíbenými chain šperky.
Lesklý povrch krásně odráží světlo a zvýrazňuje tvar jednotlivých článků, díky čemuž prsten působí elegantně, ale i lehce rebelským dojmem. Je to perfektní volba pro ženy, které milují originální doplňky a chtějí šperk, který se snadno kombinuje a zároveň dodá outfitu trendový akcent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Řetěz |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,37 g |
| Šířka: | 5,2 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 1,9 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)