Zlatý prsten zdobený perlou LLV22-GR079
Velikost prstenu: 48
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 49
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 50
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 51
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 52
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 53
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 54
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 55
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 56
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 57
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 58
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 59
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 60
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 61
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 62
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 63
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 64
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: 65
21 264 Kč
/ ks
Velikost prstenu: Větší velikost - na dotaz
21 264 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Sladkovodní perla (přírodní) |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 3,35 g |
| Průměr perly: | 9,4 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 1,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)