Zlatý unisex náhrdelník LLV06-GN059
Detailní popis produktu
Originální unisex náhrdelník, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Náhrdelník se skládá z dutých oušek, které jsou hladké ve vysokém lesku. Díky originálnímu vzoru má svůj jedinečný vzhled, který si jistě zamilujete na první pohled. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto překrásným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Bez motivu |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 4,90 g |
| Délka náhrdelníku: | 45 cm |
| Šířka řetízku: | 5 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
16 412 Kč
–20 %
LLV59-GN017
SALECODE:LILI5:5:%
239 491 Kč
–20 %
LLV59-GN028
SALECODE:LILI5:5:%
19 220 Kč
–20 %
LLV31-GN011Y
SALECODE:LILI5:5:%
15 288 Kč
–20 %
LLV46-GN045
SALECODE:LILI5:5:%
12 087 Kč
–20 %
Jemný zlatý náhrdelník s křížkem naležato LLV11-GN003
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 669 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
12 866 Kč
–20 %
Náhrdelník s křížkem naležato z bílého zlata LLV11-GN001
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 292 Kč
+ další
SALECODE:LILI5:5:%
13 916 Kč
–20 %
LLV22-GN013
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)