Zlatý unisex řetízek typu Nonna LLV31-GCH074
Detailní popis produktu
Jedinečný unisex řetízek typu Nonna, je zhotovený ze žlutého 14kt zlata. Řetízek je tvořený propojením více dutých oček a vzniká tak neobvyklý a zajímavý vzor. Povrch je ve vysokém lesku a nabízí nositeli elegantní vzhled. Velice oblíbený model řetízku, který ozdobí Váš dekolt i bez přívěsku a je ideálním řešením na každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto elegantním šperkem.
Délku řetízku můžete vybrat dle Vašeho vkusu. Jen zvolte variantu, která se Vám líbí nejvíc.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka řetízku: | 45 cm, 50 cm, 55 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Vzor: | Nonna |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 3,05 g - 3,60 g |
| Šířka řetízku: | 2,8 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)