Originální zlatý piercing labreta se zirkonem LLV92-GPI125LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám originální šperk, který zaujme moderním tvarem a jemným třpytem! Zlatý piercing typu labreta zdobí výrazný geometrický motiv připomínající šipku nebo stylizovaný hrot, který působí odvážně, čistě a velmi elegantně. Čirý zirkon na konci motivu dodává šperku decentní jiskru a krásně podtrhuje jeho osobitý design.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl ozdobit netradičním doplňkem s nádechem luxusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 6,8 mm |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,60 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 4,6 mm x 8,2 mm x 3,2 mm |
| Průměr zirkonu: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)