Zlatý náramek typu Singapur, plný LLV31-GB083
Barva zlata: Žlutá, Délka náramku: 17 cm
Skladem
(2 ks)
5 069 Kč
/ ks
Barva zlata: Žlutá, Délka náramku: 18 cm
Skladem
(2 ks)
5 069 Kč
/ ks
Barva zlata: Žlutá, Délka náramku: 19 cm
Skladem
(1 ks)
5 069 Kč
/ ks
Barva zlata: Žlutá, Délka náramku: 19,5 cm
Není skladem - na dotaz
5 069 Kč
/ ks
Detailní popis produktu
Zlatý 14kt náramek typu Singapur je elegantním a nadčasovým doplňkem, který vyniká svým jemně točeným vzorem. Charakteristické, lehce spirálovitě propletené články vytvářejí krásný třpytivý efekt, díky němuž náramek působí velmi rafinovaně a ženským dojmem.
Tento typ řetízku je oblíbený pro svou lehkost, pružnost a výraz, který okouzlí při každém pohybu ruky. Skvěle se hodí pro každodenní nošení, ale zároveň dodá šmrnc i slavnostním outfitům. Ideální volba pro ty, kteří milují jemné, zářivé a všestranné zlaté šperky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náramku: | 17 cm, 18 cm, 19 cm, 19,5 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ne |
| Vzor: | Singapur |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Typ zpracování: | Plný, Masiv |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 0,78 g |
| Šířka náramku: | 1,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)