Zlatý piercing labreta zdobená řetízkem LLV92-GPI024LB
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 8 mm |
| Motiv: | Řetěz |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,32 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 10,5 mm x 12,1 mm x 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)